Pranešėjas

Savo kelią versle pradėjau nuo vienos internetinės svetainės ir vieno buto, kurį su žmona įsigijome su paskolą. Svarbiausia man buvo tai, kad verslas netaptų monstrų, atimančių visą mano laiką. Niekada nenorėjau praleisti ilgų valandų biure. Norėjau tapti ne tik finansiškai laisvu, tačiau ir turėti spalvingą gyvenimą, turėti galimybę skirti daug laiko sau, savo šeimai, kelionėms ir pomėgiams.

Tik pasinėręs į verslą, išdirbau puikią sistemą, kaip sėkmingai kurti bei valdyti pelningus verslus. Įminiau komandos formavimo, valdymo, projektų kūrimo bei realizavimo paslaptis.

Šiuo metu su komanda turime virš 400 NT objektų, kurie generuoja pastovias pajamas. Sėkmingai valdau nekilnojamo turto nuomos bei pardavimo, internetinių projektų, prekybos ir kitus verslus. Ir tam skiriu vos 2(?) dienas per savaitę!

Jaučiu, jog atėjo laikas pasidalinti savo patirtimi, strategijomis bei paslaptimis su verslininkais, kurie nori ištrūkti iš savo verslo gniaužtų, tais, kurie yra pasiruošę sukurti ar ištobulinti savojo verslo struktūrą taip, kad verslas būtų pilnai standartizuotas. Praėję mano mokymų programą, būsite pasiruošę sėkmingai valdyti, optimizuoti bei organizuoti savo verslą ne tik teoriškai, bet ir praktiškai, nes su Jumis pasidalinsiu įrankiais, kurie padės realizuoti visą mokymų metu įgytą informaciją!